WEB TASARIM

BİR WEB SİTESİNE Mİ İHTİYACINIZ VAR ?

  E.T Ajans olarak her bütçeye ve sektöre özel web sitesi çözümleri üretiyoruz. Tasarladığımız web siteleri dönüşüm odaklı olup müşterilerimizin daha iyi iş yapabilmesini sağlamaktadır.

Web sitesinde size sunduklarımızı incelemek ister misiniz ?

Özgün Tasarım

Web sitenizin içerikleri çalıntı veya kopya olmaz hazır sitelere benzemez ve telif hakkı ile ilgili bir sorun yaşatmaz. özgün içerik aynı zamanda seo puanınızı yükselterek web sitenizin google gibi arama motorlarındaki reklamsız sıralamsını yükseltir.

Responsive Tasarım

Responsive tasarım diğer bir deyiş ile mobil uyumlu tasarım web sitenizin bilgisayar , tablet ve telefon gibi farklı çözünürlüklü ekranlarda daha iyi görünmesini ve daha iyi kullanılabilmesini sağlar. 

SEO Uyumlu

Siteniz google gibi arama motorlarında reklamsız olarak da görüntülenebilsin ve üst sıralarda çıkabilsin diye seo uyumlu tasarım yapılmaktadır. Seo uyumlu tasarımda web sitenizin alt yapısı seo uyumlu olsa bile seo çalışmasını ya kendiniz yapmalı yada uzman birine yaptırmalısınız. Dilerseniz sizin için seo çalışmasını da biz yapabiliriz bizden fiyat teklifi alırken seo talebinizi iletmeyi unutmayın.

Yüksek PageSpeed Skoru

Web sitenizin ne kadar hızlı çalıştığını belirleyen ve google tarafından ölçülen bir skordur bu skor ne kadar yüksek olur ise siteniz o kadar hızlı ve verimli çalışıyor demektir. Bizim yaptığımız sitelerde pagespeed skorlarınız 90 Puan ve üzerindedir.

Siteniz ne kadar hızlı açılır ise müşteri kaçırma olasılığınız o kadar düşer. Yavaş çalışan siteler müşteri kaybına sebep olurlar.

Google Ads Uyumlu

Eğer web sitenizi kurdurduktan sonra google ads ile reklam verecekseniz sitenizin google ads uyumlu olması sizin için büyük avantajdır. Anahtar kelime kalite puanınızı arttırır az maliyet ile çok daha iyi reklam performansı almanızı sağlar.

Yüksek Güvenlik

Web siteniz siber saldırılara karşı yüksek güvenlik altında tutulmaktadır. Sunucu tarafı yazılımlar ,CDN servisi ve temiz kodlama ile güvendesiniz.

Şirketimiz

Yenimahalle düz sk no 3/b

İstanbul/kÜÇÜKÇEKMECE

Biz Kimiz ?

Merhaba , E.T Ajans olarak, müşterilerimize Profesyonel Web Tasarım , E-ticaret, Grafik tasarım , SEO , Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamcılık Hizmetleri sunuyoruz.

Scroll to Top